OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.02.2024.

1. Msza święta w ramach Światowego Dnia Chorych zostanie odprawiona w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach 10-go lutego o godz. 12.00. Zaproszeni są wszyscy chorzy i cierpiący oraz osoby opiekujące się nimi.
  2. Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej mszy świętej.
  3. Dzisiaj druga niedziela nabożeństwa czterdziestogodzinnego. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w godzinach od 12.00 do 15.00.
  4. Poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej dzisiaj na mszy świętej o godz. 11.00.
  5. W poniedziałek wspomnienie św. Agaty z tej racji pobłogosławienie chleba i wody na mszy świętej.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na sprzątanie i utrzymanie kościoła.

W niedzielę 11-go lutego zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu:

– na godz. 12.00 mieszkańców rejonu: droga od Skawiny od rodziny Pałac, obie strony do skrętu na cmentarz, droga na Borek Szlachecki prawa strona, osiedle

– na godz. 13.00 mieszkańców rejonu: droga na Podole i Kotoc oraz Pasternik i ulice.

– na godz. 14.00 mieszkańców rejonu: Skotnica, droga do Radziszowa od rodziny Budek do rodziny Tyrała.