OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.08.2022.

1. Bóg zapłać rodzinie z naszej parafii, która wyczyściła wszystkie schody zewnętrzne w naszym kościele.
  2. Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom za dekorację kwiatową w naszym kościele.
  3. W środę nabożeństwo do MB Nieustającej pomocy po mszy świętej wieczornej.
  4. W sobotę różaniec fatimski poprowadzi róża św. Maksymiliana Marii Kolbego o godz. 16.30.
  5. W sobotę święto NMP Kalwaryjskiej.
  6. Zapraszamy parafian do wzięcia udziału w dróżkach kalwaryjskich w dniach 19 i 20 sierpnia. Rozpoczynają się mszą świętą w klasztorze o godz. 6.00 a po niej spotykamy się z lewej strony bocznego wejścia na Plac Rajski. Dojazd i powrót we własnym zakresie.
  7. W uroczystość Wniebowzięcia NMP 15-go sierpnia tradycyjnie dożynki na mszy świętej o godz. 15.00. W tym roku dary dożynkowe przygotowuje Koło Gospodyń Wiejskich „wRZOZOWianki”.
  8. Dzisiaj po mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z racji pierwszej niedzieli.