OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.09.2022.

1. W związku z apelem Rady Konferencji Episkopatów Europy zapraszam na nabożeństwo drogi krzyżowej, które odbędzie się 14-go września w środę o godz. 17.00 w intencji sprawiedliwego pokoju na Ukrainie.
  2. W środę różaniec fatimski o godz. 17.30 poprowadzi róża św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  3. W piątek trzeci miesiąca msza święta za naszych bliskich zmarłych oraz koronka do miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.
  4. Kandydaci przygotowujący się do przyjęcia sakramentu bierzmowania mają spotkania w piątek:
    klasa 7 godz. 17.00
    klasa 8 godz. 18.30
    Osoby starsze, które jeszcze nie przystąpiły do sakramentu bierzmowania proszę o indywidualny kontakt po każdej mszy świętej.
  5. Tygodnik „Niedziela” dostępny jest razem z tygodnikiem „Bliżej życia z wiarą” dlatego jego cena wynosi 10zł. W tym tygodniu prasa katolicka: „Gość Niedzielny” oraz „Niedziela” są z poradnikiem dla rodziców: „Jak rozpoznać czy dziecko jest uzależnione od internetu oraz jak pomóc takiemu dziecku?”.
  6. Za tydzień w niedzielę składka inwestycyjna.