OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.12.2022.

1. Bóg zapłać za ofiarę 492zł 5gr na pomoc Kościołowi na wschodzie.
  2. Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza na wspólne rozświetlenie choinki pod Oknem Papieskim 17-go grudnia o godz. 16.00. Rozpocznie się koncertem Małej Armii Janosika. Do wszystkich dzieci przyjdzie także św. Mikołaj z prezentami. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  3. Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka otwiera w Krakowie grupę wsparcia dla tych osób, które doświadczyły poronienia samoistnego dziecka. Wszelkie informacje na ulotkach przy wyjściu z kościoła oraz na stronie internetowej www.pro-life,pl .
  4. Warsztat Terapii Zajęciowej w Rzozowie organizuje dzisiaj podczas dwóch pierwszych mszy świętych Kiermasz Ozdób Świątecznych. Zebrane środki zostaną przekazane na integrację społeczno-zawodową uczestników placówki.
  5. Medaliki dla dzieci pierwszokomunijnych zostaną poświęcone dzisiaj na mszy świętej o godz. 11.00.
  6. Różaniec fatimski w środę o godz. 17.30 poprowadzi róża Niepokalanego Poczęcia NMP.
  7. W piątek trzeci miesiąca msza święta za naszych bliskich zmarłych oraz koronka do miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.
  8. Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Rzozowie zaprasza mieszkańców do udziału w kiermaszu Bożonarodzeniowym w najbliższą niedzielę tj. 18 grudnia po mszach świętych. Ozdoby zostały wykonane przez uczniów szkoły oraz rodziców. Dochód zostanie przeznaczony na potrzeby dzieci szkolnych.
  9. Wzorem lat poprzednich, opłatki wigilijne są dostępne na chórze u Pana Organisty oraz w zakrystii.
  10. Są do nabycia świece Caritas. Minimalna ofiara 9zł.
  11. Roraty codziennie o godz. 7.00, natomiast w sobotę o godz. 17.00.
  12. Spowiedź parafialna odbędzie się za tydzień w niedzielę 18-go grudnia od godz.14.00 do godz. 16.00.