OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.12.2021.

1. W sobotę 18 grudnia br. o godz. 16.00, odbędzie się uroczyste zaświecenia Choinki pod Oknem Papieskim przy ul. Franciszkańskiej 3 w Krakowie. W programie przewidziano: o godz. 16.00 koncert zespołu Arka Noego, następnie około godz. 17.00 rozświetlenie choinki i wręczenie prezentów dla wszystkich dzieci.
  2. Warsztat Terapii Zajęciowej w Rzozowie „Kryszynki” organizuje dzisiaj kiermasz bożonarodzeniowy. Środki pozyskane z kiermaszu zostaną przeznaczone na rehabilitację społeczno – zawodową uczestników WTZ.
  3. Dyrektor oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Rzozowie zaprasza na kiermasz świąteczny za tydzień dnia 19 grudnia po każdej mszy świętej
  4. Roraty codziennie o godz. 7.10.
  5. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania uczestniczy w tym tygodniu w spotkaniach według ustalonego harmonogramu.
  6. Opłatki wigilijne są dostępne na chórze u Pana Organisty oraz w zakrystii.
  7. Są do nabycia świece wigilijne „Caritas”. Minimalna ofiara 7zł.
  8. Dzisiaj o godz. 14.30 różaniec fatimski poprowadzi róża Niepokalanego Poczęcia NMP.
  9. W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Msza święta za naszych bliskich zmarłych oraz koronka do miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.
  10. W sobotę 18 grudnia wyjazd do chorych przed świętami. Zapisy do piątku włącznie.
  11. Spowiedź parafialna przed uroczystością Bożego Narodzenia za tydzień w niedzielę 19-go grudnia od godz. 14.00 do 16.30.
  12. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na prace inwestycyjne w naszej parafii.