OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.01.2024.

1. Zespół Szkół Katolickich zaprasza na spotkanie z ks. Witoldem Burdą, postulatorem procesu beatyfikacyjnego rodziny Ulmów, które odbędzie się w czwartek 18 stycznia o godz. 16.30 w budynku Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  2. Spotkanie opłatkowe Apostolatu Margaretka odbędzie się w sobotę 20 stycznia o godz. 15.00 w parafii św. Józefa w Krakowie osiedle Kalinowe.
  3. Dzisiaj msza święta kolędowa o godz. 16.00.
  4. W piątek trzeci miesiąca msza święta za naszych bliskich zmarłych oraz koronka do miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.
  5. Za tydzień w niedzielę o godz. 16.00 ostatnia msza święta kolędowa. Zapraszam serdecznie.
  6. Bardzo proszę osoby, które chcą zaprosić księdza na kolędę do domu aby zostawiły taką informację na kartce, którą pozostawią w koszyku –podczas składki- lub zakrystii. Na kartce proszę napisać: imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu.
  7. Woda święcona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii.
  8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na sprzątanie i utrzymanie kościoła.
  9. 21 styczeń godz. 16.00 w szczególny sposób zapraszam mieszkańców zamieszkałych w domach: Podole i Kotoc, droga do Kotoca, środek wsi od rodziny Klimas do rodziny Wcisło. Pasternik i ulice, Nadewsie (Zagonnie) od rodziny Kumala do rodziny Do Huu, Skotnica, droga do Radziszowa od rodziny Budek do rodziny Tyrała.