OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.05.2023.

1. Arcybiskup Marek Jędraszewski w najbliższych dniach obchodzi 50. rocznicę święceń kapłańskich. Dlatego zaprasza na mszę świętą do katedry w Krakowie 20-go maja na godz. 12.00. W tym dniu polecamy Księdza Arcybiskupa modlitewnej pamięci.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę modlimy się na mszach świętych o dobre urodzaje oraz za kraje głodujące.
  3. Nabożeństwo majowe codziennie po mszy świętej.
  4. W piątek trzeci miesiąca, msza święta oraz nabożeństwo majowe za naszych bliskich zmarłych.
  5. Trwa zbiórka pieniędzy na „sprzątanie kościoła”. Zbieramy po 90 zł od rodziny. Pieniądze można wpłacać do skarbony przy zakrystii, do skarbon przy wyjściu z kościoła oraz po każdej mszy świętej w zakrystii a także na konto parafialne. Bardzo proszę aby koperty podpisać imieniem i nazwiskiem wraz z adresem.
  6. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało:
    I – przy bramie kościoła – Góra Wsi
    II –przy remizie – Środek Wsi