OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.10.2023.

1. Nabożeństwo różańcowe codziennie pół godziny przed wieczorną mszą świętą.
  2. Dzisiaj przypada Dzień Papieski. Po każdej mszy świętej składka do puszek dla młodzieży zdolnej z niezamożnych rodzin.
  3. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania według ustalonego porządku.
  4. W piątek trzeci miesiąca msza święta za naszych bliskich zmarłych oraz koronka do miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.
  5. Przeniesiona została sygnaturka do wieży kościelnej i zamontowano nową konstrukcję. Wykonana została cała nowa szafa sterująca do dzwonów. Wymieniono okablowanie do silników, czujników i młotków elektromagnetycznych. Zamontowano dodatkowy moduł napędowy z czujnikiem oraz naprawiono odbiornik pilotów bezprzewodowych. Całość inwestycji to 8 000 zł. Kółko Rolnicze wsparło tą inwestycję w kwocie 1 500zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Bóg zapłać nowożeńcom za dekorację kwiatową w naszym kościele.
  7. Przyjmowane są wypominki roczne oraz jednorazowe.
  8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na sprzątanie i utrzymanie kościoła.