OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.12.2023.

1. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Ich Rodzinom „KRUSZYNKI” oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Rzozowie składają serdeczne podziękowanie dla parafian za udział w Kiermaszu Świątecznym. Kwota całkowita pozyskana podczas kiermaszu to 5 100zł. Bóg zapłać.
  2. Wzorem lat poprzednich, opłatki wigilijne są dostępne na chórze u Pana Organisty oraz w zakrystii.
  3. Są do nabycia świece Caritas. Minimalna ofiara 10zł.
  4. Roraty codziennie o godz. 7.00. Dzieci wraz z rodzinami są proszone o wykonywanie ozdób na choinkę w kościele. Wolontariusze Caritas proszą o wsparcie potrzebujących w naszej gminie przez udział w akcji Świąteczna Tytka Charytatywna.
  5. Dzisiaj poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej na mszy świętej o godz. 11.00.
  6. W środę wyjazd do chorych o godz. 8.00. Zapisy do wtorku włącznie.
  7. Za tydzień w niedzielę Wigilia. Msze święte w porządku niedzielnym. Czyli o godz. 8.00, 11.00 i 15.00. O północy tradycyjnie pasterka. Zachęcam do tradycyjnego powstrzymywania się od pokarmów mięsnych w tym dniu.
  8. Bardzo proszę osoby, które chcą zaprosić księdza na kolędę do domu aby zostawiły taką informację na kartce, którą pozostawią w koszyku podczas składki lub w zakrystii. Na kartce proszę napisać: imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu.
  9. Harcerze przynieśli do naszego kościoła „Światło Betlejemskie”. Można je zabrać do domu po każdej mszy świętej.
  10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na sprzątanie i utrzymanie kościoła.