OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.06.2023.

1. IX Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się w Krakowie w niedzielę 25 czerwca, wyruszy on o godz. 12.00 z Placu Matejki i przejdzie ulicami Starego Miasta i Kazimierza na Plac Wolnica.
  2. Grupa Teatralna z parafii Miłosierdzia Bożego w Skawinie zaprasza na spektakl teatralny p.t. „To czego oko nie widzi”, który odbędzie się dzisiaj i jutro o godz. 20.00 w tamtejszym kościele. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  3. Piesza pielgrzymka do Częstochowy odbędzie się w dniach 6-11 sierpnia. Zapisy będą ogłoszone w późniejszym terminie.
  4. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Rzozowie zapraszają na piknik Rodzinny dzisiaj o godz. 14.00 przy szkole. Organizatorzy zapewniają obficie zaopatrzony bufet oraz szereg atrakcji.
  5. Msza święta na zakończenie roku szkolnego w piątek 23-go czerwca o godz. 9.00.
  6. Trwa zbiórka pieniędzy na „sprzątanie kościoła”. Zbieramy po 90 zł od rodziny. Pieniądze można wpłacać do skarbony przy zakrystii, do skarbon przy wyjściu z kościoła oraz po każdej mszy świętej w zakrystii a także na konto parafialne. Bardzo proszę aby koperty podpisać imieniem i nazwiskiem wraz z adresem.