OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.11.2023.

  1. Policja przestrzega przed oszustami działającymi metodami: „na wnuczka”, „na wypadek” czy „na policjanta”. Jeżeli ktoś zadzwoni aby przekazać pieniądze to należy najpierw powiadomić policję oraz najbliższych członków rodziny.
  2. Spotkanie popielgrzymkowe w przyszłą niedzielę o godz. 18.00 w parafii Miłosierdzia Bożego w Skawinie. Po mszy świętej przedstawienie pt. „To czego oczy nie widzą”.
  3. W tym roku po raz siódmy obchodzony jest w naszej diecezji Światowy Dzień Ubogich. Szczegółowy program inicjatyw znajduje się na plakacie w gablocie. Zbiórka pieniędzy do skarbon przeznaczonych na ten cel odbędzie się dzisiaj po każdej mszy świętej.
  4. Duszpasterstwo młodzieży zachęca do udziału w Spotkaniu Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej w dniach 24 – 26 listopada. Szczegółowe informacje oraz linki do zapisu na stronie internetowej parafii oraz w gablocie.
  5. Spotkanie zelatorów grup różańcowych w środę po wieczornej mszy świętej.
  6. W środę przypada wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej. P. Szymonowi składamy z tej okazji serdeczne życzenia Bożej opieki oraz wsparcia świętej Patronki.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Małego Gościa” dla dzieci.
  8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie kościoła.

 

Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.