OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.12.2021.

1. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje o rozpoczęciu naboru wniosków na dofinansowanie wymiany kotłów oraz ocieplenia budynków. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  2. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Za tydzień podwójny numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10zł, natomiast od nowego roku będzie kosztował 8zł. Do poszczególnych numerów (raz w miesiącu) będzie dodawana płyta CD z Biblią Audio i w ten sposób będzie można skompletować wszystkie księgi Starego i Nowego Testamentu. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  3. Dyrektor oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Rzozowie zaprasza dzisiaj na kiermasz świąteczny.
  4. Roraty codziennie o godz. 7.10.
  5. Opłatki wigilijne są dostępne na chórze u Pana Organisty oraz w zakrystii.
  6. Są do nabycia świece wigilijne „Caritas”. Minimalna ofiara 7zł.
  7. Spowiedź parafialna przed uroczystością Bożego Narodzenia dzisiaj od godz. 14.00 do 16.30.
  8. W piątek Wigilia. Msza święta rano o godz. 7.10 i o północy Pasterka.
  9. W sobotę – Boże Narodzenie i w niedzielę msze święte w porządku niedzielnym o godz. 8.00, 11.00 i 15.00.
  10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na prace inwestycyjne w naszej parafii.