OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.08.2022.

1. Od 19-go sierpnia można w polskich kinach zobaczyć film fabularny pt. „Notre-Dame płonie”. To prawdziwa historia walki o ocalenie jednego z najświętszych miejsc Europy oraz bezcennych relikwii chrześcijaństwa.
  2. Bóg zapłać Kołu Gospodyń Wiejskich „wRZOZOWianki” za wieniec dożynkowy.
  3. Bóg zapłać ofiarodawcom, którzy wsparli montaż nowego wyświetlania tekstu pieśni: Olga i Damian Boguniowski, Krzysztof Budek, Dorota i Józef Klimas, Grzegorz Klimas, Jacek Kotula, Andrzej Kubas, Piotr Lizak, Robert Lizak, Agnieszka i Sławomir Lupa, Andrzej Madej, Danuta i Rafał Ostrogórski, Tadeusz Ostrogórski, Barbara Raputa, Szymon Sikorski, Bolesław Trela, Andrzej Wrzoszczyk, Michał Wrzoszczyk. Zebrano 13 450zł. Ze zbiórki na paschał zostało 970zł.
    To w sumie dało 14 420zł. Koszt całości to 19 tys. Pozostała kwota została wypłacona z pieniędzy parafialnych.
  4. W piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej. Na mszy świętej o godz. 18.00 odnowienie Aktu Zawierzenia Narodu Polskiego Matce Bożej. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na składkę inwestycyjną.