OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.10.2023.

1. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje właścicieli domów jednorodzinnych z terenu Gminy Skawina o możliwości ubiegania się o dofinansowanie na wymianę źródła ciepła w ramach dotacji gminnej. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się Rok Jubileuszowy związany z 550 rocznicą śmierci św. Jana Kantego. Transmisja mszy świętej inauguracyjnej z kościoła w Kętach rozpoczyna się o godz. 13.00 w TVP Polonia. Przez cały rok będzie można zyskać odpust zupełny przez nawiedzenie kościoła św. Jana Kantego w Kętach pod zwykłymi warunkami (trzeba być w stanie łaski uświęcającej oraz pomodlić się w intencjach Ojca Świętego). Odpusty można ofiarować za żywych i zmarłych.
  3. Nabożeństwo różańcowe codziennie pół godziny przed wieczorną mszą świętą.
  4. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania według ustalonego porządku.
  5. Przyjmowane są wypominki roczne oraz jednorazowe.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na sprzątanie i utrzymanie kościoła.