OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.03.2023.

1. Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Skawinie rozpoczyna nabór na nowy rok szkolny. Szczegółowe informacje o proponowanych rozszerzeniach zamieszczone są na plakacie w gablocie i stronie internetowej szkoły.
  2. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Ich Rodzinom „Kruszynki” oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Rzozowie zapraszają dzisiaj na Kiermasz Wielkanocny. Środki pozyskane z Kiermaszu przeznaczone zostaną na wypoczynek letni osób niepełnosprawnych.
  3. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30. Natomiast Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 14.15.
  4. W sobotę pierwszą miesiąca różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny” o godz. 7.00.
  5. W sobotę o godz. 8.00 wyjazd do chorych przed świętami wielkanocnymi. Zapisy do piątku włącznie.
  6. Za tydzień w Niedzielę Palmową poświęcenie palm na każdej mszy świętej. Natomiast o godz. 10.45 uroczysta procesja wokół kościoła.
  7. Bóg zapłać p. Krzysztofowi Budek, pp. Oldze i Damianowi Boguniowskim, pp. Sabinie i Grzegorzowi Klimas, pp. Monice i Markowi Migdał, p. Rafałowi Ostrogórskiemu, pp. Agnieszce
    i Szymonowi Sikorskim, p. Aleksandrze Sikorskiej oraz dwóm anonimowym ofiarodawcom za ufundowanie kapy wielkopostnej do naszego kościoła.