OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.11.2023.

1. Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Krakowskiej zaprasza wszystkich mężczyzn w wieku 16-30 lat na dzień skupienia. Zapisy oraz wszelkie informacje na stronie seminarium krakowskiego.
  2. Dzisiaj za publiczne odmówienie Aktu Poświęcenia można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed mszą świętą o godz. 7.00 a po południu od godz. 17.30. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi do kościoła na pierwszy piątek.
  4. W sobotę pierwszą miesiąca różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny” o godz. 7.00.
  5. W sobotę o godz. 8.00 wyjazd do chorych. Zapisy do piątku włącznie.
  6. Osoby, które wyraziły chęć przystąpienia do róż różańcowych proszę o podejście do po mszy świętej do zakrystii. Brakuje nam jeszcze kilku osób, które by podjęły codzienną modlitwę (jeden raz Ojcze nasz i 10 razy Zdrowaś Maryjo).
  7. Za tydzień pierwsza niedziela adwentu.
  8. Są do nabycia świece Caritas. Minimalna ofiara 10zł.
  9. Zwracam się z prośbą do wszystkich, kto może ofiarować choinki do kościoła. Ich wysokość to około 4 metry. W tej sprawie proszę o kontakt telefoniczny lub po każdej mszy świętej.
  10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie kościoła.