OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.12.2021.

1. Bóg zapłać rodzicom, dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej, za zrobienie szopki w kościele oraz na zewnątrz kościoła.
  2. Bóg zapłać Panom Strażakom sekcja „Emeryci” za postawienie choinek w naszym kościele.
  3. Bóg zapłać p. Dąbrowa za ofiarowanie choinek do naszego kościoła.
  4. Bóg zapłać Panu Organiście za oprawę muzyczną podczas świąt, p. Bolesławowi Trela za pomoc w pracach przy kościele oraz służbie liturgicznej.
  5. W środę nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy po wieczornej mszy świętej.
  6. W piątek o godz. 16.00 nieszpory na zakończenie roku. W tym dniu można zyskać odpust zupełny za odśpiewanie w kościele hymnu: „Ciebie Boga, wysławiamy”. Na ten dzień arcybiskup Marek Jędraszewski udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i pokutnego charakteru tego dnia.
  7. W sobotę będziemy obchodzić uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to święto obowiązkowe dlatego msze święte będą odprawiane o godz. 8.00, 11.00, 15.00 i 16.00. Z racji tej uroczystości można zyskać odpust zupełny za śpiew w kościele hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź”. W tym dniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny” o godz.. 7.30.
  8. Terminy mszy świętych o Boże błogosławieństwo dla rodzin związanych z naszą parafią: 1 styczeń, 2 styczeń, 6 styczeń, 9 styczeń oraz 16 styczeń. W te dni będzie msza święta o godz. 16.00.
  9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wypłacenie wykonanych inwestycji.