OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.04.2023.

1. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania. W środę będziemy się modlić o powołania do kapłaństwa natomiast w piątek o powołania do życia zakonnego.
  2. Nabożeństwo majowe codziennie po mszy świętej.
  3. W środę będziemy przeżywać uroczystości odpustowe w naszej parafii. Msze święte o godz. 8.00, 11.30 i 15.00.
  4. We czwartek wspomnienie św. Floriana. W tym dniu modlitewnej pamięci polecamy wszystkich strażaków.
  5. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi na I piątek do kościoła.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed mszą świętą o godz. 7.00 a po południu od godz. 17.30.
  7. W sobotę pierwszą miesiąca różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny” po mszy świętej o godz. 7.00.
  8. W sobotę o godz. 8.00 wyjazd do chorych. Zapisy do piątku włącznie.
  9. Rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy na „sprzątanie kościoła”. Zbieramy po 90 zł od rodziny. Pieniądze można wpłacać do skarbony przy zakrystii, do skarbon przy wyjściu z kościoła oraz po każdej mszy świętej w zakrystii a także na konto parafialne. Bardzo proszę aby koperty podpisać imieniem i nazwiskiem wraz z adresem.