Intencje mszalne 14.03.2016 – 20.03.2016

Poniedziałek – 14 III
7:00    W intencji parafian
18:00   + Adam, Maria, Tomasz Janik
18:00   + Józef i Zofia Kotula

Wtorek  – 15 III
8:00    + Jan Dudek – od Marii i Stanisława Kubas
11:00   + Zofia Kotula – od syna Mieczysława z rodziną
18:00   + Kazimierz, Katarzyna Kotula; + Roman, Damian Kotula
19:00  + Władysław, Bożena Walczak

Środa  – 16 III
18:00  + Józef, Wiktoria Klimas
18:00  + Józef, Maria Kotula; +Józef, Bronisław, Szymon i zmarli z rodziny

Czwartek – 17 III
18:00   + Jakub, Józefa Kotula i ich dzieci
18:00    + Józef, Władysława Wrzoszczyk i ich dzieci

Piątek – 18 III
18:00  + Anna, Józef Wcisło
18:00  + Edward, Józef Szczygieł

Sobota – 19 III
7:00  + Józef, Adela, Aleksander Dziedzic
18:00  + Józef Piszczek

Niedziela  – 20 III
8:00  + Andrzej Mrowiec w 8 rocz. śm.
10:00   + Jan Dudek
11:30    + Jan, Aniela Kubas – od córki Józefy z rodziną
17:00   + Józef Migdał i zmarli z rodziny

Intencje mszalne 07.03.2016 – 13.03.2016

Poniedziałek – 07 III
7:00    W intencji parafian
18:00   + Andrzej, Jan, Stefan Mrowiec

Wtorek  – 08 III
18:00    + Adam, Paulina Okarmus

Środa  – 09 III
18:00  + Leon, Zenon, Stefania Janik
18:00  + Marian Madej – od brata Jerzego z żoną

Czwartek – 10 III
18:00   + Maksymilian Klimas; + Andrzej, Helena Panek
18:00    + Halina Majcherek – od sąsiadów bliższych i dalszych

Piątek – 11 III
7:00  + Wincenty, Franciszka Sekuła i ich dzieci
18:00  + Jerzy Mentel – od żony Teresy

Sobota – 12 III
7:00  + Jakub Kozicki – od rodziców
18:00  + Halina Płyś – w rocznicę Urodzin
18:00   + Helena, Stefan Trela; + Helena – córka

Niedziela  – 13 III
8:00  + Jan, Julia Janik; + Helena, Ryszard Hojnaccy; +Eugeniusz Płonka
10:00   + Stanisław Kowalczyk
11:30    + Adam, Józefa Madej
17:00   + Jakub, Maria Planta; + Lidia, Aleksander

Intencje mszalne 29.02.2016 – 06.03.2016

Poniedziałek – 29 II
7:00    W intencji parafian
18:00   + Alojzy Woźniak – od żony Anny

Wtorek  – 01 III
18:00    + Jan Wcisło i jego rodzice
18:00    + Krystyna Kubas – od męża i syna Kazimierza

Środa  – 02 III
18:00  + Janusz Garlacz w rocz. śm.
18:00  + Helena i Stefan Trela; + Helena – córka

Czwartek – 03 III
18:00   + Hieronim Rokicki – od brata Krzysztofa z rodziną
18:00    + Stanisław Płonka – od żony

Piątek – 04 III
7:00  + Krystyna Tomasiak – od męża Józefa
18:00  + Józef i Genowefa Pospuła

Sobota – 05 III
7:00  + Zofia Bruzda – od córki Cecylii z mężem
18:00  + Fryderyk Wrzoszczyk

Niedziela  – 06 III
8:00  + Tadeusz Bandoła;+ Antoni, Anna Kotula i zmarli z rodziny
10:00   + Piotr Kubas w 15 rocz. śm.; + Marian i Marek Kubas
11:30    + Maria i Władysław Janik
17:00   + Zdzisław Kukuła