Intencje mszalne 09.11.2015 – 15.11.2015

Poniedziałek – 09 XI
7:00 W intencji parafian
18:00 + Maria Stokłosa – od sąsiadów bliższych i dalszych

Wtorek – 10 XI
18:00 + Stanisław, Dorota i Eugeniusz Kotula
18:00 + Bronisław, Krystyna i Kazimierz Klimas

Środa – 11 XI Święto Niepodległości
18:00 W intencji Ojczyzny
18:00 + Andrzej i Michalina Okarmus

Czwartek–12 XI Sakrament Bierzmowania
18:00 W intencji ofiarodawców Ołtarza Bożego Miłosierdzia
18:00 + Aleksander Ramut – od kuzyna Antoniego Płonki z rodziną
18:00 + Anna Wcisło – w 12 rocz. śm.; + Józef – syn

Piątek – 13 XI
18:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
18:00 + Jan Dudek – od bratanicy Joanny z mężem

Sobota – 14 XI
7:00 + Krzysztof Paciorek – od chrześnicy Korneli z rodziną
18:00 + Zofia Pletnia – od sąsiadów

Niedziela – 15 XI
8:00 + Krystyna i Piotr Kotula
10:00 + Henryk Grabowski i jego rodzice
11:30 + Władysława i Józef Putyra
17:00 + Jan Krupnik – od wnuczki Martyny z mężem i córką Natalią

Intencje mszalne 02.11.2015 – 08.11.2015

Poniedziałek – 02 XI Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
7:00 + Maria Stokłosa – od rodziny Kumala i Kubas
7:00 + Krzysztof Paciorek – od rodziny Paciorów z Radziszowa
15:00 Na Cmentarzu: W intencji zmarłych parafian
15:00 + Stanisław i Jan Lupa

Wtorek – 03 XI
7:00 + Aleksander Ramut – od rodziny Chruszczów
18:00 + Franciszek Aniśko – w rocz. śmierci

Środa – 04 XI
18:00 + Henryk Nowak – od siostry Krystyny z rodziną
18:00 + Józef, Władysława Wrzoszczyk; + Stanisław Cora i zmarli z tych rodzin

Czwartek – 05 XI
7:00 + Rafał i Maria Ostrogórscy; + Leona i Maria Sajduk
18:00 + Jan Dudek – od siostrzenicy Anastazji z rodziną

Piątek – 06 XI
7:00 + Franciszek Aniśko – od siostry Teresy
18:00 + Anna Ostrogórska

Sobota – 07 XI
7:00 + Maria Stokłosa – od Jolanty i Bogusława Kubas z rodziną
18:00 + Zofia Wcisło – od wnuczki Ani z mężem i prawnuczką Zuzią

Niedziela – 08 XI
8:00 + Władysław, Maria, Stanisław Panek
10:00 + Maria i Ryszard Motyl
11:30 + Zofia i Józef Kotula
17:00 + Zofia Łysik – od męża Jana

Intencje mszalne 26.10.2015 – 01.11.2015

Poniedziałek – 26 X
7:00 + Aleksander Ramut – od Heleny i Juliana Sołtys
18:00 + Wiesław Janik

Wtorek – 27 X
7:00 + Lidia Sołtys – od Elżbiety i Marcina
18:00 + Tadeusz Bandoła; + Władysława i Władysław Lupa

Środa – 28 X
18:00 + Józef Rutkowski – od koleżanek i kolegów z klasy
18:00 + Tadeusz i Fryderyk Wrzoszczyk; + Stafania i Tomasz Putaj

Czwartek – 29 X
7:00 + Stanisław Dydziak
18:00 O Boże błogosławieństwo dla całej rodziny Skopów

Piątek – 30 X
18:00 + Jan Dudek – od chrześnicy Łucji z rodziną
18:00 + Stanisław Dydziak

Sobota – 31 X
7:00 + Jan Krupnik – od wnuczki Joanny z mężem, córką Wiktorią i synem Dawidem
18:00 W 18-tą rocz. Urodzin Karola o Boże błog. w dorosłym życiu

Niedziela – 01 XI Uroczystość WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
8:00 + Stanisław i Jan Lupa
10:00 + Krystyna Kłyś w 25 rocz. śm.
11:30 Za zmarłych członków III Róży męskiej św. Maksymiliana Kolbe
14:00 Na Cmentarzu: W intencji zmarłych parafian

Poniedziałek – 02 XI Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
7:00 + Maria Stokłosa – od rodziny Kumala i Kubas
7:00 + Krzysztof Paciorek – od rodziny Paciorów z Radziszowa
15:00 Na Cmentarzu: W intencji zmarłych parafian
15:00 + Stanisław i Jan Lupa