- Poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I komunii świętej dzisiaj na mszy świętej o godz. 11.00.
- Spotkanie kandydatów do bierzmowania w piątek kl. 8 godz. 16.30, natomiast kl. 7 godz. 17.30.
- Spotkanie dla grupki „OWIECZKI” w sobotę godz. 10.00.
- Zapraszamy na pielgrzymkę Apostolatu Margaretka do sanktuarium Jana Pawła II w sobotę 11-go października. Rozpoczęcie o godz. 9.00. Dojazd we własnym zakresie.
- Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 7.00. W sobotę o godz. 16.30, natomiast w niedzielę o godz. 14.30.
- Za tydzień w niedzielę 12-go października przypada Dzień Papieski. Po każdej mszy świętej składka do puszek dla młodzieży zdolnej z niezamożnych rodzin.
- Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na prąd, sprzątanie i utrzymanie naszego kościoła.
