OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.08.2025.

  1. Dzisiaj w naszej parafii głosi kazania oraz odprawi mszę świętą ksiądz neoprezbiter Jakub Romek, który rodzinnie jest związany z naszą parafią.
  2. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina, Sołtys, Rada Sołecka i Radny Zelczyny, Parafia w Krzęcinie oraz Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zapraszają na Dożynki Gminno-Parafialne, które odbędą się 30 sierpnia tj. sobota w Zelczynie. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  3. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje, że od 1 września 2025r. opieka zdrowotna nocna i świąteczna będzie świadczona w nowej lokalizacji – w budynku Pogotowia Ratunkowego w Skawinie (ul. Niepodległości 12). Szczegóły na plakacie gablocie.
  4. Bóg zapłać naszej parafiance za dekorację kwiatową w naszym kościele.
  5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na prąd, sprzątanie i utrzymanie naszego kościoła.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.08.2025.

  1. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina zwraca się z prośbą o regularne koszenie trawy oraz usuwanie chwastów i zarośli ze swojej działki a także pasa przylegającego do niej (jeśli dotyczy). Zaniedbania sprzyjają rozwojowi szkodników oraz stanowią zagrożenie pożarowe. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  2. Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie organizuje jubileusz 100-lecia Szkolnictwa Zawodowego w Skawinie. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  3. Bóg zapłać kołu gospodyń „WRZOZOWIANKI” za przygotowanie kosza dożynkowego.
  4. Bóg zapłać naszej parafiance za dekorację kwiatową w naszym kościele.
  5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na prąd, sprzątanie i utrzymanie naszego kościoła.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.08.2025.

  1. Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej mszy świętej.
  2. OSP Wola Radziszowska zaprasza na Dzień Krwiodawstwa, który odbędzie się 15-go sierpnia w godzinach od 9.00 do 13.00 na świetlicy Domu Ludowego w Woli Radziszowskiej.
  3. Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie organizuje jubileusz 100-lecia Szkolnictwa Zawodowego w Skawinie. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  4. Różaniec fatimski poprowadzi róża św. Maksymiliana Marii Kolbego w środę o godz. 17.30.
  5. Zapraszamy parafian do udziału w dróżkach kalwaryjskich w dniach 15 i 16 sierpnia w czasie odpustu Wniebowzięcia NMP. Dróżki rozpoczynamy mszą świętą w klasztorze o godz. 7.00. Po mszy św. spotykamy się na Placu Rajskim z lewej strony bocznego wejścia. Dojazd do Kalwarii i powrót we własnym zakresie. Chętni do pielgrzymowania pieszo do Kalwarii mogą się dołączyć do pielgrzymów ze Skawiny, którzy wyruszą z naszego kościoła 14-go sierpnia o godz. 10.00. Wszelkie informacje i zapisy u p. Kazimiery Cora.
  6. W tym roku tradycyjnie msza święta dożynkowa 15 sierpnia w uroczystość Wniebowzięcia NMP o godz. 11.00. O przygotowanie kosza dożynkowego bardzo proszę koło gospodyń „WRZOZOWIANKI”. W tym dniu po każdej mszy świętej poświęcenie ziół i kwiatów.
  7. Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom za dekorację kwiatową w naszym kościele.
  8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na prąd, sprzątanie i utrzymanie naszego kościoła.