INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 16.01.2022.

Poniedziałek 17.01.

7.00 +Józef Putaj w 5 rocz. śm.
7.00 +Michalina i Stanisław Cora.

Wtorek 18.01.

7.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla Elżbiety Hartabus z okazji 50 rocznicy urodzin.

Środa 19.01.

18.00 +Ryszard Morawa od rodziny Zuch i Kowalczyk.

Czwartek 20.01.

7.00 +Mieczysław Bobek od wnuczki Żanety z rodziną.

Piątek 21.01.

18.00 Za zmarłych:

+ Teresa Kotula w rocznicę śmierci.
+ Zofia Wcisło od córki Stanisławy.
+ Jan Liskiewicz od rodziny Jankowicz ze Skawiny.
+ Stanisław Lelek od koleżanki Elżbiety.
+ Piotr Kotula od rodziny Kotula ze Skawiny.
+ Bolesław Bobak od bratanicy Ewy Kubas z rodziną.
+ Krystian Grabiński od rodziny Ożóg z Sidziny.
+ Władysław Wcisło od pp. Maj i Knapek ze Skawiny.
+ Stefania Piszczek od Stefanii Bykowskiej.
+ Czesław Janik od Magdaleny i Marcina Ożóg.
+ Zofia Ożóg od wnuczki Małgorzaty i Rafała.
+ Karol Hałat od uczestników pogrzebu.
+ Wanda Krupnik od koleżanek i kolegów córki Ewy rocznik 82.
+ Henryka Majcherek od Zofii Majcherek z rodziną.
+ Zofia Lupa od Bożeny i Stanisława Ziarko oraz Janiny i Kazimierza Lupa.
+ Jan Pawłowski od kuzynki Lucyny z rodziną z Kleczy Dolnej.
+ Andrzej Ostrogórski od Tadeusza Gąsior.
+ Andrzej Kochana od Aleksandry i Tomasza Kolbiarz.
+ Elżbieta Żelazny od pracowników TRI-WALL zmiana „B”.
+ Andrzej Pala od Ewy i Leszka Dawiec.
+ Marian Janik od sąsiadów syna Grzegorza: Bernadetty i Andrzeja Balon.
+ Piotr Folwarski od Artura Janik z rodziną z Chorowic.
+ Władysław Putaj od koleżanek córki z pracy z NPA Skawina.
+ Anna Woźniak od rodziny z Krakowa.
+ Józef Stanek od OSP w Rzozowie.
+ Maria Czerw od rodziców i rodzeństwa.
+ Władysław Trela od wnuka Marka z rodziną.
+ Janina Karcz od wnuków Aleksandry i Tomasza.
+ Zofia Serwińska od Jarosława z rodziną.
+ Matylda Klimas od sąsiadów Agnieszki i Piotra Pęgiel z dziećmi.
+ Józef Kobiela od siostry Krystyny z rodziną.
+ Maria Kotula od rodziny Leniartek.
Sobota 22.01.

17.00 +Andrzej Ostrogórski od wnuków Alicji i Wiktora.
17.00 +Matylda Klimas od rodziny Barbary i Andrzeja Kotula.

Niedziela 23.01.

8.00 +Władysław Wcisło w 2 rocz. śm. od syna Dariusza z rodziną.

11.00 +Janina i Franciszek Cichoń.

15.00 Za parafian.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 09.01.2022.

Poniedziałek 10.01.

7.00 +Józef Migdał, Stanisław i Wiktoria Marek.
7.00 +Stanisław Lelek od Michała z rodziną.

Wtorek 11.01.

7.00 +Piotr Kotula od Edyty i Marcina Kotula.

Środa 12.01.

18.00 +Józef, Aniela i Teofil Madej.
18.00 +Matylda Klimas od Moniki Migdał z rodziną.

Czwartek 13.01.

7.00 +Teresa Keppert w 15 rocz. śm.
7.00 +Bolesław Bobak od żony.

Piątek 14.01.

18.00 +Małgorzata Budek.

Sobota 15.01.
7.00 +Krystian Grabiński od kolegów i koleżanek.

17.00 +Bogusław Wilkosz od Bogdana z rodziną.

Niedziela 16.01.

8.00 +Maria Wolak.

11.00 Za parafian.

15.00 +Jan Dudek.

16.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz opiekę NMP dla mieszkańców zamieszkałych w domach: Nadewsie (Zagonnie) od rodziny Kumala do rodziny Do Huu; Skotnica, droga do Radziszowa od rodziny Budek do rodziny Tyrała.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 02.01.2022.

Poniedziałek 03.01.

7.00 +Genowefa i Jan Styczeń.
7.00 +Stanisław Lelek od chrzestnej z rodziną.

Wtorek 04.01.

7.00 Dziękczynna za miniony rok z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz opiekę NMP dla dzieci, wnuków i prawnuków.

Środa 05.01.

18.00 +Stefania i Mieczysław Lupa.
18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla Korneli i Marcela oraz rodziny Sekułów i Kubasów.

Czwartek 06.01. Trzech Króli.

8.00 Za parafian.

11.00 +Jan i Cecylia Janik.

15.00 +Henryka (f), Franciszek Kazimierz Malinowski.

16.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz opiekę NMP dla mieszkańców zamieszkałych w domach: droga na Podole i Kotoc; środek wsi od rodziny Klimas do rodziny Wcisło.

Piątek 07.01.
7.00 +Władysław i Rozalia Gaczorek.

18.00 +Adela i Aleksander Dziedzic oraz Adam Janik.

Sobota 08.01.
7.00 +Piotr Kotula od Grzegorza i Karoliny Wrzoszczyk.

17.00 +Krystian Grabiński w 2 rocz. śm.

Niedziela 09.01.

8.00 +Kunegunda Szczęśniak.

11.00 +Aniela i Józef Skop oraz zmarłe dzieci.

15.00 Za parafian.

16.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz opiekę NMP dla mieszkańców zamieszkałych w domach: lewa strona drogi na cmentarz, góra wsi do kuźni, powrót do Pana Wantucha; droga od kościoła w dół w kierunku kuźni; Pasternik i ulice.